Vychutnajte si čas len pre seba

Ak ste rodič malých detí, možno ste si pri prečítaní nadpisu tohto článku povzdychli: „No dobre, ale ako?“ Nájsť si čas len pre seba je v únavnom kolotoči každodenných povinností naozaj ťažké. Prinášame vám preto zaujímavý tip, ktorý vám v tom pomôže.

Odchodom z práce to nekončí

Pracovný deň rodiča odchodom z práce nekončí. Možno si niekedy nostalgicky zaspomínate na dobu, keď ste si po skončení pracovného času mohli zájsť s priateľmi do kaviarne alebo využiť voľný víkend na pokojné leňošenie. S malými deťmi však po práci začína ďalšie kolo povinností. Vyzdvihnúť ich zo školy a zo škôlky, robiť spolu domáce úlohy, skontrolovať čítanie, žiacku knižku a nezabudnúť pri tom na krúžky. Deti sa okrem toho chcú stretávať so svojimi kamarátmi a často si ich pozývajú aj k sebe domov. V takomto prípade sa navyše musíte postarať o občerstvenie.

Aj keď je rodičovstvo z veľkej časti radosť a svoje úlohy si plníte s láskou, občas sa iste cítite z toho celého unavení. Preto je dôležité, aby ste si mohli dopriať čas len pre seba a oddýchnuť si. Pomôže vám to načerpať nové fyzické aj psychické sily a s novou dávkou optimizmu a radosti sa pustiť do ďalších úloh.

Ako si nájsť čas

Každý rodič chce pre svoje dieťa to najlepšie. Ak ste to doteraz nevedeli, prezradíme vám, že tým najlepším ste práve vy. Svoje deti milujete a staráte sa o ne viac ako o seba. Aby ste na to všetko mali vždy dostatok síl, využite možnosť odbremeniť sa od pravidelných povinností. Odložte nabok všetko pranie, žehlenie, upratovanie a varenie a postavte na prvé miesto v rebríčku vašich priorít seba. Sobotné dopoludnie pokojne využite na to, aby ste si o niečo dlhšie pospali, v pokoji vypili kávu a zašli na prechádzku. O deti sa zatiaľ môže postarať vaša polovička. A o obed rozvoz jedla Bratislava. Ušetríte tak čas, ktorý by ste inak strávili v kuchyni.

Zdravo, chutne a bez starostí

Donáška jedla Petržalka vám ponúka zdravé a chutné jedlo. Na výber máte jedlá z bravčového mäsa, hydiny aj rýb a polievky. V menu reštaurácie nájdete tiež šaláty, bezmäsité jedlá a dezerty. Ak máte chuť na jedlá studenej kuchyne, môžete si objednať chlebíčky a bagety. V ponuke si vyberiete aj nápoje pre deti a dospelých. Takýto obed sa môže zároveň stať malou rodinnou oslavou toho, že ste spolu jednoducho radi.

Rýchlo, jednoducho a kvalitne

Vaše obedové menu si objednáte počas niekoľkých minút telefonicky. Ak by ste donáškovú službu chceli využiť na niekoľko dní, môžete komunikovať tiež prostredníctvom e-mailu. Vaša objednávka bude u vás už do jednej hodiny od telefonátu alebo vo vopred dohodnutý čas. Jedlá sú pripravované profesionálnymi kuchármi len z kvalitných surovín. Jedlo domov Ružinov vám bude doručené vždy  teplé. Postačí len pripraviť taniere a môžete sa do neho s chuťou pustiť.

Fotografia: bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]
1 komentár
  1. Roman Nagy

    Poznám to veľmi dobre, hlavne večer po práci človeku sa už vôbec variť nechce tak ideálne riešenie je donáška jedla domov

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *