Narodeninová oslava vo veľkom štýle

Narodeniny – zase budete o rok krajšia. Opäť vám budú všetci podávať ruky so šťastným úsmevom na tvári. Opäť budete sfúkavať sviečky na narodeninovej torte. A opäť budú na stoloch tie isté jednohubky ako boli minulý rok a tie roky predtým… A zrejme zostanete verná aj tomu istému šampanskému alebo obľúbenému dezertu, ktorý máte osvedčený a všetci hostia ho už veľmi dobre poznajú. Nemáte však pocit, že by to chcelo trošku zmenu?

Dievčatá oslavujú na párty

Profesionáli sa o vás postarajú

Je pochopiteľné, že kreativita časom upadá aj v oblasti zariaďovania narodeninovej oslavy. Držať sa overených postupov je menej časovo náročné a zabezpečuje akú-takú spokojnosť hostí. Existujú však možnosti, o ktorých možno ani netušíte. Alebo ste si mysleli, že nie sú pre vás dostupné. Catering nie je len výsadou veľkých spoločností pri firemných eventoch. Môžete ho využiť aj vy. Dostanete najlepšiu kvalitu pod taktovkou profesionálneho šéfkuchára a špeciálne vyškoleného tímu odborníkov na akýkoľvek druh akcií, či osláv. Všetko dopodrobna naplánované, s načasovanou logistikou a dokonalou realizáciou na mieste, ktoré si samé vyberiete. Navyše budete mať pripravené pre hostí jedlo, ktoré zaujme nielen kvalitou, ale aj efektnosťou. Profesionáli sa venujú sledovaniu nových trendov tak, aby neustále napredovali a vedeli pre vás pripraviť váš narodeninový deň nezabudnuteľným. Pokiaľ sa takýmto činnosťami nezaoberáte každý deň, nie je možné mať znalosti ako ľudia, pre ktorých je usporadúvanie spoločenských udalostí každodennou činnosťou. Len si predstavte ako sedíte na pohovke so šampanským v ruke, v príjemnom rozhovore a okolo vás všetko funguje. Nemusíte odbiehať pre ďalšie poháre, nemusíte sledovať, či majú vaši hostia k dispozícii všetko, čo sa im žiada. Špičkový  personál sa o vás a vašich hostí jednoducho postará. Zažijete „Pretty woman“ v trochu inej verzii. Bez predavačiek s exkluzívnymi šatami, zato odborníkov s kvalitným jedlom a službami. Jednoducho servis pre narodeninovú oslávenkyňu ako sa patrí.

Nezabudnuteľná oslava bez náhlenia

Svoj narodeninový deň sa teda dá zvládnuť aj bez stresu a neustále priloženého uchu na telefóne. A čas, ktorý vám cateringové služby ušetria je naozaj k nezaplateniu, najmä v dnešnej uponáhľanej dobe. A to bez ohľadu na to, či žijete vo veľkom meste, alebo na vidieku. A že nie ste na takéto služby zvyknuté? Na dobré sa veľmi ľahko zvyká. A na večne pobehujúcu a vyčerpanú oslávenkyňu môžete razom zabudnúť. Cateringové služby Bratislava to jednoducho zvládnu za vás. Vykašlite sa na varenie, pečenie a dekorovanie a narodeniny si jednoducho užite. Tak všetko najlepšie, dámy.

Autor: Ing. Lenka Sládková Fúsková, fotografia: © bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *