Roztočte to v londýnskom štýle!

Nočný Londýn, Anglicko

Ak vás už nudia klasické večery strávené doma pri televízii či slovenské bary preplnené opitými tínedžermi, čo takto sa vybrať niekam za hranice? Predstavujeme vám tri najlepšie a najvychytenejšie londýnske kluby, v ktorých si isto prídete na svoje!

Londýn má vždy čo ponúknuť!

Londýn je jednou z najnavštevovanejších európskych metropol. Mesto je plné majestátnych historických budov, nádherných zelených parkov a úžasných umeleckých galérií. Okrem klasických turistických pamiatok akými sú Big Ben či Buckinghamský palác sa však návštevníci Londýna môžu zabaviť aj na milión ďalších spôsobov. Ak patríte k nočným tvorom, potom rozhodne nevynechajte niektorý z nasledujúcich klubov!

#1 Fabric

Klub Fabric leží v oblasti Clerkenwell, konkrétne na 77a Charterhouse Street. Tento nočný klub pojme až 2 500 návštevníkov, ktorým pravidelne ponúka tú pravú londýnsku zábavu. Ak milujete Hip Hop či Drum ´n´Bass, potom musíte jednoznačne prísť do Fabricu v piatok. V prípade, že obľubujete viac techno, elektroniku alebo technohouse, potom si v diári zakrúžkujte ktorúkoľvek sobotu. Tento klub je výnimočný špeciálnym tanečným parketom, ktorý má v sebe zabudované basové snímače. Tie umožnia tanečníkom precítiť hudbu celým svojim telom. Ďalším, pre nás Slovákov ešte stále trocha bizarným špecifikom tohto klubu sú spoločné unisex toalety.

(viac info nájdete na fabriclondon.com)

#2 Ministry of Sound London

Ako jeden z najlepších nočných klubov v Londýne sa teší obrovskej návštevnosti – v priebehu týždňa do klubu zavíta až 5 000 tanca chtivých návštevníkov! Ministry of Sound ako jediný klub v Londýne je schopný toľkých hostí nielen zabaviť, ale aj zastrešiť. Tento nočný podnik funguje už takmer jedno desaťročie a za ten čas mal možnosť predstaviť svojim návštevníkom DJov ako sú Above and Beyond, Audiofly, Chase Buch, Armin Van Buuren, David Guetta a ďalší. Ministry of Sound podporuje dokonca aj študentov a ich lásku k elektronickej hudbe tým, že im ponúka zľavnené vstupenky. Klub Ministry of Sound nájdete na 103 Gaunt Street a je otvorený každý piatok (od 22:30 do 6:30) a sobotu (od 23:00 – 7:00).

(viac info nájdete na www.ministryofsound.com)

#3 Club Aquarium

Ďalším obľúbeným miestom Londýnčanov je klub Aquarium ležiaci v oblasti Shoreditch, na 256 – 264 Old Street. Klub má až päť tanečných sál, pričom každá má svoj vlastný bazén a jacuzzi! Ak vyvaľujete neveriacky oči, potom jediná možnosť ako sa o tom presvedčiť, je klub osobne navštíviť. Aquarium je totiž jedinečný klub! Jemu podobný nenájdete nielen v celom Londýne, ale ani inde vo svete! Súčasťou klubu je aj rovnomenný bar, ktorý má svoje vlastné tanečné parkety – „chill out“ a VIP, do ktorých sa zmestí až 500 ľudí.Tým ku šťastiu slúži aj obrovská strešná terasa s menšou záhradou.

(viac info nájdete na www.clubaquarium.co.uk/)

Nech už sa pri najbližšej návšteve Londýna rozhodnete pre ktorýkoľvek zo spomínaných klubov, užite si to! A ak budete môcť, dajte nám vedieť, ako sa vám tancovalo! 😉

Fotografia: © BigStockPhoto.com

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]
1 komentár
  1. andrea

    londyn je uzasne mesto 🙂

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *