Detské komody neposkytujú len úložný priestor

Čakáte prírastok? Iste ste už uvažovali nad tým, čo všetko pre malú ratolesť zabezpečiť. Okrem detského oblečenia a hračiek je podstatným prvkom nábytok do detskej izby. Medzi základný prvok, ktorý je po postieľke obľúbeným medzi mamičkami, je detská komoda.

Detské komody sú nábytkom, ktorý okrem extra úložného priestoru vnesú do izbičky útulnú atmosféru. Komody sa jednoducho kombinujú s ďalším nábytkom a samo o sebe sú nenáročné na umiestnenie. Či už potrebujete komodu do spálne, alebo detskej izby, jej využitie nájdete všade. Niet nad úložný priestor, ktorý bude mať mamička novorodenca hneď po ruke. Využiť ho môžete na plienky, hygienické potreby, ako aj detské oblečenie.

Bábätko v prvých mesiacoch nepotrebuje veľký úložný priestor. Detské komody disponujú priestorom, ktorý bude vyhovovať bábätkám a neskôr aj študentom. Aké majú výhody?

  1. Kvalita, ktorá vydrží

Detské komody sa vyrábajú z materiálov, ktoré vydržia roky. Nie je to investícia na rok, ale v mnohých prípadoch až do dospelosti. Okrem materiálov je povrchová úprava zdravotne nezávadná, takže sa nemusíte báť nijakej reakcie u vášho dieťaťa. Komody vydržia roky a môžu poslúžiť až do dospelosti dieťaťa.

  1. Pre chlapcov aj dievčatá

Či už zariaďujete izbu chlapcovi alebo dievčaťu, komodu nájdete pre obe pohlavia. Na drevko.sk nájdete modré komody, sivé komody, neutrálne biele, ružové či žlté komody a mnoho ďalších. Do nich si môžu deti poukladať nie len oblečenie, ale aj obľúbené hračky a knihy.

  1. Možnosť skombinovať s prebaľovacím pultom

Pokiaľ čakáte bábätko, alebo sa už so svojej ratolesti tešíte dlhšie, no nemáte pohodlný priestor pre bežnú starostlivosť, určite vám pomôže komoda s prebaľovacím pultom. Je vybavená klasickým úložným priestorom a prebaľovacou podložkou navrchu, ktorá poskytne maximálne pohodlie ako pre bábätko, tak aj pre maminu, ktorá sa práve o dieťa stará.  Keď dieťa vyrastie, môžete podložku od komody odmontovať a tak ju znova používať ako bežný nábytok.

TIP: Ako vám komoda s prebaľovacím pultom uľahčí život.

  1. Extra priestor

Komoda v detskej izbe je nábytkom, ktorý ponúkne ďalší úložný priestor. Využijú ho preto ako rodičia tak aj deti. Detské komody sú vyrobené za účelom poskytnutia ďalšieho miesta pre hračky a oblečenie. Na drevko.sk nájdete komody so zásuvkami, s policami, s otvorenými policami či skrinkami, do ktorých môžete deťom odložiť oblečenie a hračky.

Fotografia: © Freepik.com

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *