Očarte hostí profesionálnym menu

Máte radi návštevy, no nemáte možnosť investovať dostatok času a energie do prípravy občerstvenia? Alebo by ste chceli pohostiť vašich hostí výborným menu z reštaurácie a zároveň s nimi tráviť čas v pohodlí domova? Všetko je možné, ak využijete náš nasledovný tip.

Príprava pohostenia, ktorá zaberie len niekoľko minút

K posedeniu s priateľmi aj rodinnej oslave neodmysliteľne patria chutné a rozmanité pokrmy. To, aké jedlo svojim hosťom ponúknete, je prejavom radosti z ich návštevy. Či už je hosťom blízka rodina alebo dobrí priatelia, iste ich chcete ich pohostiť čo najlepšie. Niekedy je však ťažké nájsť na potrebnú prípravu dostatok času. Zvlášť, ak sa vyskytnú rôzne nečakané povinnosti. Alebo je toho na vás toľko, že vás zasiahne únava z práce a aktivít spojených so starostlivosťou o domácnosť. V rodine s deťmi sa tiež ľahko stane, že na poslednú chvíľu zlyhá časový management. Riešením pre každú takúto situáciu je donáška jedla Bratislava. Objednanie vám potrvá len niekoľko minút a vy sa môžete namiesto varenia pustiť do prípravy domácnosti na príchod hostí.

Stačí len chvíľka a jedlo je na stole

Jedlo domov v Bratislave si vyberiete v menu reštaurácie podľa preferencií vašich hostí. Či už siahnete po klasickej slovenskej kuchyni alebo vegetariánskych alternatívach, pokrmy pripravené profesionálmi im iste zachutia. Cieľom kuchárov je vytvoriť vynikajúci gastronomický zážitok vytvorený len z tých najkvalitnejších surovín. Pohostenie nebude len lahodiť chuťovým pohárikom, ale bude i plné živín. Návštevu môžete očariť aj voľbou exotickejšieho jedla. Mäso na thajský spôsob alebo chilli con carne sa môže stať zaujímavým detailom tematických posedení. Prostredníctvom chutí si môžete so svojimi blízkymi trochu „pocestovať“ po svete alebo zaspomínať na spoločné zážitky.

Jedlo prinesené vždy načas

Vďaka informáciám o čase doručenia si viete donášku naplánovať a vaši hostia si pochutnajú na teplom a čerstvom jedle. Kuriér vám prinesie zvolený počet porcií priamo k vašim dverám. Jedlo môžete pri doručení uhradiť v hotovosti alebo aj vopred prevodom. Návštevy určite ocenia profesionálny gastronomický zážitok. Nehovoriac o úspore času na prípravy pekne prestretého stola a energie, ktorú môžete venovať svojim blízkym.

Dobrý pocit vám ostáva

Nie každý má rád upratovanie potom, ako návšteva odíde. Pri umývaní riadu a všetkého, čo pri varení použijete iste často trávite množstvo času. Celkový dobrý pocit z návštevy tak vyprchá až príliš rýchlo a vy si vyčerpaní ľahnete do postele. Rozvoz jedla Petržalka vám doručí menu zabalené v ľahko separovateľných obaloch. Po preložení na taniere vďaka tomu odpad veľmi rýchlo upracete a podporíte aj ekologické triedenie odpadu. Na umývanie vám ostanú len taniere, príbory a poháre.  Nemusíte sa starať o žiadne mastné panvice, hrnce a rôzne nástroje so zaschnutými zvyškami jedla. Po odchode návštevy bude kuchyňa do pol hodinky ako nová a vy si môžete s úsmevom na perách vyložiť nohy k večernému programu či knihe.

Photo by Elle Morre on Unsplash

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *