Do snehu najlepšie v snehulách

Hoci v našich mestách už o snehu ani nechyrovať, fanúšikovia lyžovačky či iných zimných aktivít si ten svoj sneh dokážu nájsť aj mimo našej krajiny. Lyžiarske strediská vo väčších nadmorských výškach si ešte stále užívajú zimnú sezónu a práve tam môžete tiež ukázať svoj zmysel pre módu, napríklad aj v pohodlných dámskych snehulách.

Radovánky na snehu si každý rád užíva, musí však byť vhodne oblečený a najmä správne obutý. Snehule sú vhodnou obuvou určenou do snehu, sú odolné voči nízkym teplotám a sú vybavené kožúškom. Dámske snehule sa vyrábajú z rôznych druhov vrchných materiálov a pýšia sa nepremokavou membránou. Obľúbite si ich aj pre rôznorodý dizajn.

Snehule ako stvorené do snehu

Dámske snehule si síce v meste veľmi neužijete, no na bláznenie v snehu sú tým správnym parťákom. Ich podrážka by však nemala šmýkať a mala by byť profilovaná. Chôdza po snehu a námraze potom bude omnoho pohodlnejšia a bezpečnejšia. Veľmi dôležitú úlohu takisto hrá nepremokavosť obuvi, najmä v prípade pobytu na horách, kde budete neustále v kontakte so snehom.

Ľahko ich zladíte

Dámske snehule dnes v podstate nájdete v každej farbe, takže ich veľmi jednoducho zladíte k zimnej bunde či zvyšku oblečenia. Počas celej zimy určite využijete také dámske snehule, ktorých spodná časť je zateplená umelým kožúškom. Ak ste radi a často v snehu, vyberte si snehule so silnou vnútornou vložkou, ktorá dokonale ochráni nohy pred mrazom. Špeciálna podrážka nekĺže a zjednoduší chôdzu po snehu.

Snehule pre milovníčky módy

Môžete tiež siahnuť po snehulách s netradičným vzhľadom a zaujímavým dizajnom. Verte či nie, aj dámske snehule z vás môžu spraviť skutočnú zimnú kráľovnú. Stačí len naplno využiť svoj zmysel pre módu.

Fotografia: © bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 2 Priemer: 5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *