Vyberáme darček pre partnera: Čo bude mať určite úspech?

Kúpiť partnerovi darček nie je vždy najjednoduchšie. Čo presne by to malo byť, je ťažké vedieť najmä vtedy, ak nie ste spolu ešte dlho. Máme pre vás pár nápadov, ktorými sa môžete inšpirovať aj vy. Pozrite sa, čo by mohlo mať u vášho miláčika úspech.

Neodolateľná vôňa

Pre dokonalého muža nájdite dokonalú vôňu. Citlivo vybraný parfum mu ukáže, že máte dobrý vkus. Pozor však na to, ak si váš chlap vyberá parfumy výhradne on sám. Vtedy siahnite po ním overenej klasike. Vyhraté máte vtedy, ak rád experimentuje a nebojí sa skúšať nové vône.

Muž či dieťa?

Je jedno, či je to manžel, milenec alebo kamarát, každý chlap v sebe ukrýva dieťa. Preto určite nič nepokazíte vrtuľníkom na diaľkové ovládanie s blikajúcimi svetlami. Takéto hračky jednoducho potešia ich hravé srdce.

Tričko so zmyslom

Rôzne kúsky oblečenia s vtipnými nápismi? To nie je nikdy zlý nápad. Môžete s jemným humorom poukázať na každodenné maličkosti či na váš vzťah. Ak má váš partner jasne vyhranené názory, dajte mu šancu vyjadriť ich pomocou trička s jeho stanoviskom. Pre fanúšikov superhrdinov, seriálov či filmov je zase vhodné práve také tričko, ktoré na to odkazuje.

Pánske boxerky

Pánske boxerky sú zaujímavým aj odvážnym nápadom na darček. Môžete siahnuť po klasike alebo kreatívnych či vtipných vzoroch. Pred kúpou si však dôkladne pozrite boxerky, ktoré už má vo svojom šatníku, aby ste zaujímavý výber nezničili nesprávnou veľkosťou.

Štýlová kravata

Nosí váš partner do práce oblek či košeľu? V takom prípade ho určite neurazí, ak mu podarujete kravatu. Usilujte sa však vybrať niečo, čo bude sedieť aj k jeho štýlu. Môžete byť však aj kreatívne a kúpiť takú kravatu, s ktorou určite nezanikne v dave.

Fotografia: © bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 2 Priemer: 5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *