Nechajte za seba upratovať robota

Určite nikoho z nás nebaví neustále upratovať a napomínať deti, aby dali riad aspoň do umývačky. A čo vysávanie? Nikoho stále vyťahovať ťažký a nemotorný vysávač. Kúpte si robotický a budete mať viac času na seba. Ak váhate, máme niekoľko dôvodov, prečo do toho ísť.

Moderných pomocníkov do domácnosti neustále pribúda. Máme práčku, umývačku riadu a dnes aj robotický vysávač. Ak patríte k tým, ktorí si stále myslia, že je to len predražená metla a pasca na peniaze, tak vás presvedčíme o opaku. Už odzvonilo časom, kedy sa robotický vysávač hodil len na pevné podlahy a aj tak vás od poriadneho upratovania neuchránil.

Prečo vsadiť na robotický vysávač?

Dnešné technológie idú neustále dopredu. Rovnako tak sa vyvíjajú aj robotické vysávače. Pribúdajú funkcie a stávajú sa tak omnoho užitočnejšími. Prečo by ste si ho mali kúpiť aj vy?

Dokonale uprace

Je to tak, robotický vysávač dokáže upratať dokonalejšie ako vy. Človek totiž čistotu kontroluje len od oka, ale robotický vysávač na to ide vedeckejšou cestou. Je opatrený optickými snímačmi prachu, ktoré vidia viac ako ľudské oko.

Umyje za vás podlahu

Mnohé z robotických vysávačov sú dnes vybavené aj elektrostatickým mopom a zbaví vás zdraviu škodlivého jemného prachu. Podlahu si po sebe utrie do sucha a vy sa nemusíte trápiť s víkendovým upratovaním.

Dezinfikuje

Ak vám nestačí mop, máte k dispozícii nanočasticové striebro alebo inak aj UV-C lampu, ktorá vás zbaví nielen prachu, ale podlahu aj dokonale vydezinfikuje. A to bez chémie.

Zbaví vás zvieracích chlpov aj prachu na skrini

Zvieracie chlpy sú často problémom. K robotickému vysávaču ale máte aj špeciálny nástavec určený presne na tento účel. Navyše vďaka senzorom nespadne zo schodov ani vyvýšených miest. Preto ho bez obáv sem tam vysaďte na skrinky v kuchyni a nechajte ho pracovať.

Ušetrí vám čas

Asi najdôležitejší bod je ten, že vďaka robotickému vysávaču budete mať viac času sami na seba. Keď vysávač nastavíte, stačí ho už len nechať pracovať. Dobíjanie si zariadi sám a rovnako tak sa sám aj vysype. Nemusíte sa teda obávať neustáleho vysypávanie vrecka z vysávača. Možno ešte nie sú úplne dokonalé, no stačí chvíľa a budú. Navyše, kto by si radšej namiesto upratovania nesadol do kresla s dobrou knihou alebo sa nevenoval rodine? Robotický vysávač vám ušetrí veľké množstvo času stráveného upratovaním a čistením podláh. Navyše všetko vydezinfikujú a sú šetrné k prírode. To sa za tých pár stoviek už vyplatí, nemyslíte?

Fotografia: bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *