Nové kúsky pre váš módny vzhľad

Poznáte tie chvíle, keď stojíte pred otvorenou skriňou s pocitom, že si nemáte čo obliecť? Napriek tomu, že na vás z poličiek hľadí množstvo tričiek, nohavíc, sukní aj pulóvrov. Vtedy je najvyšší čas vydať sa na nákup.

Počúvajte svoj vkus

My ženy sa rady obliekame s vkusom. Každá z nás má pri tom svoj jedinečný štýl. Jedna sa oblieka športovo, iná elegantne a ďalšia predovšetkým prakticky. A to v každom období svojho života. A často sa nám stáva, že bezradne hľadíme do skrine a nevieme, čo na seba. Jeden kus oblečenia zrazu nesedí s druhým. Iný si obliekame akosi pričasto. A tak by sa už naozaj zišlo kúpiť niečo nové.

Pri kúpe oblečenia je niekedy veľmi ťažké nepozerať len na ceny. Najmä, ak ste na materskej dovolenke alebo platíte vysoké splátky hypotéky. Nedajte sa však cenou v akcii či výpredaji zlákať ku kúpe tovaru, ktorý nakoniec nebudete nosiť veľmi rada. Pre každú ženu je dôležité, aby sa vo svojom outfite cítila predovšetkým príjemne. Ten pocit ovplyvní našu náladu na celý deň. Ak chcete ušetriť, môžete okrem nákupu outletového tovaru vyskúšať aj nákup už nosených, no zachovalých kúskov.

Dámske tričká

Tričko je kus odevu na každý deň. Dámske tričká nájdete na trhu v rôznom farebnom prevedení a strihoch. Pri kúpe pozerajte aj na materiál. Uprednostňujte tričká zo 100 % bavlny alebo bavlny s pridaním elastanu či polyesteru. Bohatú ponuku nájdete aj medzi ponukami na predaj cez inzerát. Môžete si tak kúpiť nové dámske tričko s aplikáciou, nápisom, ozdobným šitím, korálkami alebo moderné polo tričko za zlomok z ceny nového tovaru.

Tehotenské oblečenie

Tehotenstvo patrí k najkrajším obdobiam života ženy. Približne od 4. mesiaca budete potrebovať začať nosiť špeciálne tehotenské oblečenie. Ak sa vám zdá byť kúpa celej garderóby príliš nákladná, ušetríte nákupom už noseného oblečenia cez internet. Budete potrebovať niekoľko tričiek, voľnejší sveter alebo kardigán a tehotenské nohavice s rozšíreným elastickým pásom. Na zimné obdobie si nezabudnite zaobstarať aj kabát alebo zimnú bundu.

Dámska obuv

K dokonalému výzoru patria vhodné topánky. Dámska obuv tvorí preto neoddeliteľnú súčasť každého ženského šatníka. Obuv vyberajte podľa štýlu oblečenia a príležitosti, na ktorú ju potrebujete. Medzi inzerátmi nosenej dámskej obuvi si pohodlne vyberiete dámske lodičky, značkové tenisky aj obuv na voľný čas. Pri kúpe topánok z druhej ruky je zvlášť dôležité informovať sa o tom, ako často bola obuv používaná. Ak kupujete napríklad lodičky, poproste predávajúcu o fotografiu podrážky a podpätkov. Tak najlepšie zistíte, či sú lodičky dostatočne zachovalé.

Fotografia: bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *