O príjemne prežitých chvíľach partnerského súznenia

Každá žena túži byť milovaná, obdivovaná a mať pocit, že je v niečom živote dôležitou súčasťou. Každá z nás si zaslúži zažívať ten pocit, keď na konci príjemne stráveného večera s partnerom zažijeme chvíle spolupatričnosti a súznenia, ktoré sa len tak jednoducho nedajú slovami opísať.

Romantická atmosféra doplnená blikotajúcim svetlom sviečok, drahé šampanské, pomalá hudba, nesmelé či, naopak, odvážne dotyky partnera, prvý bozk a… ďalej asi netreba pokračovať. Vysnívaný scenár romanticky stráveného večera s partnerom. Čo ak ale bodkou za prvým bozkom nie je očakávaný, do neba povznášajúci pocit?

Mnohými partnermi skloňované slovo orgazmus ale nie je súčasťou každého vzťahu. Ak aj je, tak možno iba na strane partnera – a ani to nie je pravidlom… Prečo to nezmeniť a nezažívať tento pocit pravidelne? Orgazmus predsa patrí k milovaniu, tak prečo si ho nedopriať?

Čo prezrádzajú čísla?

Existuje mnoho štatistík, ktoré sa zaujímajú o ženský orgazmus. V našom prípade nie sú dôležité presné čísla ako koľko orgazmov môže žena dosiahnuť počas milovania, alebo v koľkých rokoch dosahujú ženy orgazmus najčastejšie. Dôležitým výsledkom všetkých skúmaní je zistenie, že mnoho žien vo svojom živote nikdy orgazmus nedosiahlo!

Neznamená to ale, že ich pohlavný styk je neuspokojivý. Na druhej strane sú tieto ženy ochudobnené o ten moment, keď všetko naokolo buď zastane, alebo sa šialene rozkrúti. Ten moment, keď zabudneme, že sme, že vôbec existujeme. Existuje ale spôsob, ako tento povznášajúci pocit zažiť. Aj keď vám ho príroda nedopriala prirodzene, stále si viete pomôcť – poslúžia tablety Lovegra.

Sex bez uspokojivého konca

Dôvodov, prečo niektoré ženy nedosahujú pri milovaní orgazmus, môže byť niekoľko: od veľmi prísnej výchovy v detstve, kde bolo v rodine tabu prejavovať si náklonnosť, cez traumu spojenú so sexualitou (nemusí ísť iba o znásilnenie, môžu to byť aj nevhodné narážky spolužiakov) počas dospievania až po pocit, že prejavením tohto zážitku sa pred partnerom stáva bezbranná.
Častým dôvodom je takisto pocit hanby, no aj nepoznanie vlastného tela. Ženské telo sa pri sexuálnom vzrušení správa inak ako to mužské. A na to, aby ste dosiahli orgazmus, musíte ho poznať.

Čas spoznať samu seba

Súčasťou vyučovania na školách je aj sexuálna výchova alebo stretnutia so psychológmi, ktorí mladým ženám vysvetľujú, ako sa ich telo v tomto období môže meniť, aké nové pocity môžu zažívať. V tomto období začínajú mladé dievčatá najčastejšie skúmať svoje telo. Pretože iba tá, ktorá vie, čo chce, to môže aj dosiahnuť!

Ak už nie ste v kategórii teen, no orgazmus ste nezažili alebo by ste ho chceli zažívať častejšie, je najvyšší čas urobiť si “refresh” – opäť spoznať svoje telo. Vytvorte si romantické prostredie, v ktorom sa budete vedieť uvoľniť a dovoľte svojim rukám len tak sa túlať po vlastnom tele a objavovať, čo vás privádza do toho správneho bodu, odkiaľ máte len kúsok k dosiahnutiu “mokrého” orgazmu.

Ružový zázrak

Na dosiahnutie uspokojivého orgazmu je samozrejme potrebný aj vnímavý a citlivý partner, ktorý správnymi dotykmi či pohybmi prispeje k vášmu vzrušujúcemu koncu. Ale ak aj napriek poznaniu, čo vás vzrušuje a snahe vášnivého milenca, nie a nie zažiť ten slastný pocit, je čas využiť pomôcky.

Na trhu sú dnes bežne dostupné tabletky, ktoré vám môžu k orgazmu dopomôcť. Nemyslím teraz iba pomôcky, ktorými sa môžete stimulovať sama alebo váš partner. Čo tak využiť služby modernej medicíny? Tabletky Lovegra sa postarajú o to, že výbuchy orgazmu budete zažívať častejšie ako doteraz.

Lovegra

Viagra pre ženy, ako tieto tablety môžeme tiež nazývať, má podobný účinok ako mužská “modrá pilulka” na mužov. Účinnou látkou v tablete je inhibítor fosfodiesterázy typu 5. Táto látka v ženskom tele spôsobí to, že sa uvoľnia hladké svaly, ktoré nemôže ovládať vôľou. Z týchto hladkých svalov sú tvorené všetky naše vnútorné orgány.

Pri uvoľnení hladkých svalov vagíny dochádza k jej väčšiemu prekrveniu, čiže sa stáva aj citlivejšou na pohyby partnera. Vďaka látkam obsiahnutým v tablete sa vaše vaginálne svaly nielen prekrvia, ale aj uvoľnia, čo sa prejaví aj na silnom a intenzívnom orgazme.

Orgazmus kedykoľvek

Orgazmus nie je len otázkou správneho psychického rozpoloženia ženy alebo nachádzania samej seba. Často sa totiž stáva, že žena je len kúsok od momentu, ktorý ju vystrelí až ku hviezdam. Prečo si nedopriať ten pocit častejšie, hoci aj s pomocou malej ružovej tabletky? Je to predsa spôsob, vďaka ktorému môžete mať z milovania ešte väčší pôžitok ako doteraz.

Vďaka tabletkám Lovegra sa aj váš sexuálny život môže zmeniť k lepšiemu. Nezáleží na tom, či ste už v živote zažili orgazmus alebo nie. Dôležité je, že vďaka tomuto prípravku môžete zažiť oveľa vzrušujúcejšie chvíle so svojím partnerom, ako ste si doteraz vedeli predstaviť. Stačí jediná tabletka a každé vaše milovanie môže nadobudnúť nový rozmer.

Fotografia: © bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 3 Priemer: 4]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *