Topánky na jar, leto, jeseň a zimu: Čižmy!

Žena v retro čižmách na lúke

Čižmy vstali zo zimných krabíc a začali sa nosiť po celý rok. Čižmy po celý rok? Dokonca sa nosia už aj v lete. Buďte ako kocúr v čižmách a namiesto sanndálov skúste čižmy. Topánky na každú príležitosť!

V zime budiš, ale v lete?!

V zime sú neoddeliteľnou súčasťou, ale po zime prichádza jar a po nej leto,  jeseň a vyberáme si ich až o rok na ďalšiu zimu. Po zime, mnohé z nás čižmičky odkladajú do skrine. Čo tak čižmy v lete? Môžu si to dovoliť len zahraničné hviezdy?

Listujete v magazíne a ak príde na obrázky zočíte speváčky,  modelky a celebrity každého druhu ako venčia psa, nakupujú, skrátka sa pohybujú v čižmách! Či je leto, či je mráz. Čo vás prvé napadne? Pomôžeme vám: „že jej je… zima.“

Čižmy, inak povedané „vstali zo zimných krabíc“ a začali sa nosiť po celý rok. Vyskúšajte na jar skrátené modely a v lete dierované, bez vnútorných teplých výsteliek.

Tenké, vzdušné a vyrezávané laserom

Čižmy, ktoré sa nosia stále od jarných dní až do jesene. Sú praktické a môžete ich nosiť aj keď sa v lete pokazí počasie. Nemusíte sa pariť v gumákoch. Vaše nohy budú v príjemnom prostredí, v zime nás hrejú a v lete udržiavajú konštantnú teplotu.

Tak repete – čižmy sú nielen na zimu. Ideálne bude, ak si k vašim čižmičkám dáte krátku rifľovú sukňu alebo rifľové šortky a tielko. Dokonale vyniknú vaše čižmy a hlavne vy.

Fotografia: © BigStockPhoto.com

Ohodnotiť článok
[Spolu: 2 Priemer: 4.5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *