Požiadajte ho o ruku!

Zasnúbená žena objíma snúbenca

Ktorá nelení, tej sa zelení, chcete svadbu? Urobte prvý krok! Ocitol sa váš vzťah na bode mrazu? Dni, mesiace a roky ubiehajú ako voda a zrazu ste vo svojom okolí jediná bez obrúčky? Zadovážte si ju!

Svadba? Tfuj!

Sú ženy, ktoré majú vzťah a keď príde reč na svadbu dostanú žihľavku. Už len predstava celej svadobnej šarády im je nepríjemná. Potom sú tu také, ktoré si svadbu plánujú od detských čias, majú svoje predstavy, sny o princoch, torte, šatách, zámku a dave ľudí. A nakoniec sú tu tie, ktoré to neriešia a vravia si, keď to príde, tak to bude, do svadby sa nenútia a ani sa jej nebránia.

Čo je veľa, to je veľa, máte svoje roky, prácu, stabilného partnera, zázemie, len deti nie. Vaši rodičia pomaly starnú, spýtavo na vás pozerajú a pomaly  sa lúčia s vnúčatami.  A vy si vlastne tiež hovoríte, že svadba by nebola od veci. Vyzreli ste, viete, čo chcete a ako by to malo vyzerať. Máte v hlave plány – jednoduché šaty, nič prepychové, ale štýlové zároveň. Myšlienky vám čoraz častejšie ubiehajú do svadobných sfér. Máte jediný problém, nikto vás nepožiadal  o ruku. Váš partner sa akosi pozabudol. Pred rokmi to bolo pre vás skoro a teraz na to ani nepríde reč.

Ako začať?

Každý vzťah je iný a vy najlepšie viete ako na to, respektíve na neho. Malé rady sa však vždy zídu! Choďte s priateľkou na kávičku a urobte si malú poradu. Ako ho dokopať k svadbe tak, aby mal pocit, že nato prišiel sám a je to jeho rozhodnutie? Buď nato pôjdete okľukou a pokúsite sa ho vmanipulovať do chomúta alebo ho rovnopožiadate o ruku vy. Urobte si romantický výlet, večeru, skúste zapečený lístok v koláčiku, niečo originálne alebo aj gýčové, hocičo, len, aby ste mali ideálnu príležitosť spýtať sa „vezmeš si ma za ženu?“  v pokoji a nenásilne. Je to iné, originálne, zábavné, milé. Nečakajte však tradičnú ceremóniu s prstienkom a navliekaním na ruku. Prsteň si môžete vybrať neskôr podľa svojho vkusu, čo je na ďalšej strane výhoda, nemôže sa tak stať, že vám bude prsteň malý či veľký.

Neleňte a vezmite svoj svadobný osud do vlastných rúk, dnes je možné všetko, už len láska sa nedá kúpiť!

Fotografia: © BigStockPhoto.com

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *