Sex inak

Sex v posteli je ok, hlavne je pohodlný, ale ruku na srdce – nenudí vás už? Skúste si spestriť váš sexuálny život a zmeniť napríklad miesto vášho zblíženia. Sex tak nadobudne rozmery o akých sa vám ani nesnívalo.

Vyberte sa do prírody a skúste to na lesnej čistinke

Môže sa vám tiež stať, že vás obvinia z rušenia nočného kľudu alebo kazenia mravov. Ale viete ako to je? Zakázané ovocie najlepšie chutí. Vyberte si z našich tipov a vyskúšajte to so (zdravou) dávkou adrenalínu.

Tipy pre sex vonku

Sex na pláži

Nahota, koža, slnko, vôňa opaľovacieho krému a… sexu. Dovolenka s milovaným, telo na telo. Všetko je na dosah. Ste tak blízko… stačí sa načiahnuť a je to tam. Myslíte, že najviac detí sa rodí v zime?

Už ľudový party sex

Party? V lete určite nie vnútri. Na čerstvom vzduchu, v prírode, pri jazere a s hviezdnym nebo nad hlavou máme ešte väčší pocit slobody. Všetko je dovolené, všetko bude zabudnuté a zajtrajšok nepríde. Určite ste to už zažili, party, kde musíte dávať pozor, aby ste nepristúpili cukrujúce hrdličky. Páry pozašívané za stromami, ležiace v tráve, vymieňajúce si nežnosti v záhradných kôlničkách s náradím. Vyskočia na vás odvšadiaľ. Pridajte sa.

Vrchol dvakrát

Inšpirovať vás môže napríklad aj lesná prechádzka. Čo tak napríklad poľovnícky posed? Ak tam teda nebude nikto nanominovaný, či už poľovník alebo iný pár s podobným úmyslami ako vy. Adrenalín z výšky a nezvyčajného priestoru znásobí váš zážitok o niekoľko jednotiek Richterovej stupnice.

Na ceste

Nemyslíme tým, že si to máte rozdať na hlavnom ťahu. Ale niekde v aute, ďaleko od domova. Sedíte vedľa seba, on vám dá ruku na stehno, vy tú svoju tiež na strategické miesto. Môžete sa vrátiť domov, do pohodlíčka a známeho prostredia, ale vravíme vám, bude to nuda. Zaparkujte niekde od ruky, trochu mimo civilizácie, v bočnej uličke, na lesnej cestičke. Lepšie je to za tmy, aby vás nepristihli turisti alebo vodiči. Budete si pochvaľovať.

Mám veľký stan

Ak máte možnosť ísť s priateľmi do lesa, na opekačku, kempovať na noc a bojíte sa chladu, nepohodlia a hávede, nezúfajte. Môžete zažiť krásne chvíle so svojou polovičkou. V stane. Že máte len karimatku, všetko vás tlačí a spacák vás dosť nehreje? Nato veľmi rýchlo zabudnete, keď sa rozpálite a spojíte svoj spacák s jeho. Dlho na tento zážitok nezabudnete.

Titanic

Jack a Rose, láska až do zamrznutia. Nechajte sa uniesť svojim drahým na loďke doprostred jazera alebo rybníku. V lete samozrejme, Titanic odtiaľ potiaľ. Ľahnite si na dno, nechajte sa húpať a jemne rozbehnite predohru. Z bezpečnostných dôvodov pokračujte radšej na pevnine. Alebo ak sa cítite, navlečte si plávacie vesty. To už bude skôr ako sexuálny, adrenalínovo komický zážitok .

V parku medzi kačičkami

S deťmi tam chodíte kŕmiť kačičky, s partnerom niečo iné. Pripravte do piknikového koša sekt, hrozno, syr a vyhliadnite si nejaké skryté miesto. Vezmite so sebou knižnú alebo časopiseckú inšpiráciu a čítajte svojmu drahému chilly pasáže nahlas. Ostatné už viete sami… Pokiaľ ste naozaj niekde v zapadnutom kúte, niet čo riešiť. Teda okrem sexu.

V noci na balkóne

Možno máte jedno ideálne miesto priamo pred nosom. Prečo niekam chodiť, keď si môžete užiť priamo na balkóne? Vy sa ohnite cez zábradlie, skúste nepadnúť a on už nech robí svoju prácu. Nezabudnite brať ohľady na susedov a dennú, resp. nočnú hodinu.

Láska na pláži, ale aj v mori

Nájdite si opustené miesto na pláži, najlepšie v dunách a prežite skutočne horúce milovanie. A pokiaľ budete mať naozaj súkromie, užijete si aj v mori.
A čo budete potrebovať pri outdoorovom milovaní? To isté čo pri indoorovom, plus prilbu, lano alebo plávaciu vestu.

Fotografia: © bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *